niedziela, 25 listopada 2012

Urodziny Pluszowego Misia w Kafce ;-)

Sto lat, sto lat ;-)
kto dziś miał urodziny? Pluszowy Miś ;-) impreza urodzinowa odbyła się w Kafce ;-)

Jasiek i Monia zabrali przedstawicieli misiowego rodu :-) Jasiek wziął Antoniego, który jest u nas już 6 lat ;-) Antoni mi jakieś 120cm wzrostu i był największym misiem na imprezie ;-) Monia wzięła pluszowego...króliczka ;-) w sumie gdyby uszy miał trochę krótsze spokojnie mógłby uchodzić za misia ;-) do tego cudownie pachnie...czekoladą ;-) Czekoladowy królik mieszka z nami już 3 lata i niezmiennie pachnie czekoladką ;-) to chyba jakieś czary ;-)

Jasiek był już śmielszy ;-) bez problemu zdjął buty i usiadł na dywaniku z innymi dziećmi ;-) problem pojawił się gdy pani Marta zaproponowała, żeby każdy przedstawił swojego pluszaka - Jasiek wziął Antoniego wraz z własnymi nogami...za pas i zwiał :-D nie upiekło mu się... po powrocie musiał powiedzieć jak wielkomiś ma na imię ;-) i powiedział ;-)po zabawach na dywanie było to co tygryski lubią najbardziej ;-) już wchodząc do Kafki ślepka dzieciaków uciekały w stronę stołów, na których stały talerzyki z...ciasteczkowymi...misiami :-) tygryski się doczekały ;-) tym razem lukier był już gotowy - każdy musiał ubrać swoje misie ;-) były cukiereczki, posypki, orzeszki, rodzynki ;-) Monia tradycyjnie..podjadała ;-) Jasiek zdobił profesjonalnie - misie nawet oczka miały ;-) potem wszystkie misie utworzyły prawdziwy tort ;-) nawet świeczki były ;-)


a tu torcik ;-)kto zlokalizował swoje misie na torcie mógł je zabrać i...zjeść ;-)


Obiecałam smokom gorącą czekoladę i gdy pani Marta ogłosiła przerwę na zjedzenie ciastek, obietnicę spełniłam... niestety oznaczało to koniec zabaw z dziećmi :-( smoki dossały się do czekolady i wróciły na dywan dopiero jak czekolada się skończyła...
ale i tak dobrze się bawili ;-)

Umęczeni po imprezie udaliśmy się do domu...matka zataczająca się ulicami Opola...nie, nie byłam pod wpływem ;-) po prostu miś Antoni trochę waży, no i wzrostu też trochę ma ;-) jednym słowem nieporęczny jest a śliska kurtka nie ułatwiała transportu...ale dotarliśmy ;-) w całości ;-)

za tydzień chyba weźmiemy warsztatowo - kafkowy urlop...dawno dziadków nie widzieliśmy :-( trzeba zaległości nadrobić ;-) w każdym razie dziękujemy za to co było i prosimy o jeszcze ;-)

8 komentarzy:

 1. Przepraszam za jakość zdjęć - znów musiałam szajsungiem fotki cykać, bo aparat...wczoraj ładowałam baterię i dziś w kafce...bateria była już kaput ;-(

  OdpowiedzUsuń
 2. Za tydzień też robimy wolne (najprawdopodobniej ;) Ale za to dziś pojawił się pomysł zorganizowania Mikołaja w Kafce :))) Co Wy na to??
  p.s.1. A miś Antoni robi wrażenie :)))
  p.s.2. Nawet mój bidny Hanutek z plastrem załapał się na zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteśmy na TAK ;-)
  nawet strój Mikołaja mamy ;-) ale na mikrego Mikołaja... jakieś 140cm wzrostu :-/

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne te zajęcia i podziwiam je z zapartym tchem co post :)

  A misio imponujący :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zazdroszcze bardzo rozrywki ;-) cieszę się, że Jasiek już tym razem nie stał z boku, mam nadzieję, że za każdym razem będzie coraz to lepiej :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale fajne macie te warsztaty - widać że dzieciaki się super bawią!
  A Atnoni świetny :) pewnie wszystkie potwory spod łóżek wam przegania :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. masz choc o o czym pisac u nas nudy, przedszkole dom przedszkole dom, ja chce wiosneeeeeee
  a wam zazdroszczę choc Milosz to by conajwyzej najrozwalal na takich warsztatach hah

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki za komentarze ;-)
  tak naprawdę niewiele trzeba żeby takie warsztaty zorganizować ;-) muszą się tylko zebrać do kupy Dobrzy Ludzie ;-) I w tym miejscu kolejny raz dziękuję Dobrym Ludziom z Opola :-*

  OdpowiedzUsuń